Twoja trasa:» Strona główna» Program partnerski
Program partnerski
Program partnerski Red Planet to sposób na zarabianie pieniędzy dla webmasterów, posiadaczy blogów oraz stron internetowych niekoniecznie związanych ze sportami motorowymi. Dzięki stosowanym rozwiązaniom technicznym nasz program skierowany jest również do osób nieposiadających stron internetowych ale chcących promować produkty z naszego sklepu za pośrednictwem komunikatorów, na forach oraz blogach.
Aby obsługa naszego programu partnerskiego była możliwie prosta i zautomatyzowana korzystamy z rozwiązań technicznych udostępnianych przez firmę zewnętrzną.
 
Najważniejsze jest to,że zarabianie jako nasz Partner nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Udostępniamy darmowe narzędzia do promocji programu partnerskiego Red Planet. Wystarczy dobrać sposób prezentacji produktów, umieścić je w odpowiednim miejscu na swojej stronie i dbać o aktualizację oferty.
 
Dzięki aplikacjom masz możliwość promowania naszych produktów na wiele sposobów:
- SklepWłasny sklep w szybki i prosty sposób. Aplikacja do prezentowania produktów dostępnych w RedPlanet.pl. Może być dodatkiem do istniejących witryn i portali, jak również można dzięki niej stworzyć samoistny sklep z naszymi produktami.
Integralną częścią Sklepu jest Uploader - program umożliwiający i usprawniający segregację produktów w sklepie, pobranych w postaci pliku xml.
 
- Widżety - Za pomocą kreatora widżetów nasz Partner ma możliwość stworzenia własnej kreacji reklamowej , która tematycznie i wyglądem koresponduje z jego witryną. Dzięki dostępnym narzędziom możesz wybrać produkty jakie chcesz reklamować, a następnie dobrać wielkość widżeta, kolor tła, ramek i czcionkę. W formie Widżetów prezentować można wszystkie produkty z dostępnych w naszym sklepie.
 
- banery – Nasz program partnerski przygotowany jest z myślą o tych zaawansowanych jak i początkujących webmasterach. Względem tego możesz wybrać, która forma reklamy bardziej Ci odpowiada. Jeżeli nie chcesz zmieniać Znacząco wyglądu swojej strony lub jesteś początkującym webmasterem możesz skorzystać z prostej formy reklamy, czyli z banerów (udostępnianych przez nas).
 
- Wklej – Nie ma nic prostszego! Nie musisz posiadać strony internetowej. Aby pobrać produkt w formie linku musisz się tylko zarejestrować w naszym programie partnerskim. Następnie wybierz produkt z dostępnych w naszym sklepie, skopiuj przypisany mu link i .........polecaj! Prostą metodą „kopiuj – wklej” polecasz pobrany produkt wklejając go do komunikatorów, komentarza lub bloga.
 
Pamiętaj !
Odsyłając kupujących do naszego sklepu otrzymujesz prowizję od jakiegokolwiek produktu zakupionego przez Twojego poleconego, nie tylko od tego polecanego w Twoim linku. Zatem, jeśli rekomendujesz np. koszulkę BMW, a odesłany przez Ciebie użytkownik zakupi np. czapeczkę Ferrari dla dziecka to również otrzymasz od tej sprzedaży prowizję. Ważne jest również to że zakupu nie musi dokonywać natychmiast, wystarczy że dokona zakupu w ciągu 30 dni i Twoja prowizja zostanie również naliczona.
Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości reklam, które możesz mieć na swojej stronie oraz ich połączenia. To znaczy, że nie ma problemu, żeby na stronie wyświetlać banner i na przykład widżet – to wszystko zależy już tylko od Twojej inwencji.

Naliczanie prowizji
 
Prowizję bezpośrednią - 5 % dostajesz od klientów, którzy zrobili zakupy w naszym sklepie trafiając do niego bezpośrednio z Twojej strony lub przez link polecający. Wtedy, od każdego dokonanego przez nich zakupu dostajesz 5% prowizji. Jednak, jeżeli klient, który trafił do sklepu z Twojego polecenia, nie zrobi zakupów przez 30 dni, staje się z powrotem „wolny”. W takim przypadku nie będziesz już miał prowizji od jego zakupów, chyba, że ponownie wejdzie w program partnerski z Twojego polecenia.
Po zarejestrowaniu się w programie, w swoim panelu widzisz wszystkich swoich klientów oraz wartości ich zamówień, dlatego łatwo możesz sprawdzić, któremu klientowi kończy się czas, robienia zakupów na „Twoje konto”. W Twoim interesie jest, aby zachęcać swoich klientów do regularnych zakupów, tak żeby nie tracić prowizji.

Jak zacząć ?
Skontaktuj się z nami za pośrednictwem bok@redplanet.pl (w tytule prosimy wpisać – program partnerski) lub telefonicznie (89)5269219. Chętnie udzielimy wszelkich informacji.
 
Zapraszamy do współpracy z RedPlanet.pl.
Pomoc
Uwaga! Darmowa dostawa paczką priorytetową Poczty Polskiej na obszarze Polski przy płatności online i zakupach powyżej 400 zł