Twoja trasa:» Strona główna» Nota prawna
Nota prawna
  • Niniejszy sklep internetowy jest własnością firmy R2 s.c., ul. Morwowa 32b, 10-337 Olsztyn
  • Zawartość, włączając w to wszystkie zdjęcia i grafiki, jak również projekt strony internetowej redplanet.pl podlegają prawom autorskimi i pozostałym prawom regulującym ochronę własności intelektualnej. Rozpowszechnianie lub zmienianie treści tej strony, włączając w to tak zwane kadrowanie i podobne środki, nie jest dozwolone. Poza tym zawartość nie może być kopiowana, rozpowszechniana, zmieniana lub udostępniana stronom trzecim dla celów komercyjnych.
  • Redplanet.pl informuje, że treść umieszczona w niniejszym serwisie internetowym - z zastrzeżeniem przypadków, w których jest to wyraźnie wskazane poprzez podanie autora i/lub źródła tekstu - jest własnością firmy R2 s.c., której przysługują wszelkie prawa autorskie.
  • R2 s.c. nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podejmowane na podstawie treści publikowanych w serwisie. R2 s.c. nie ponosi również odpowiedzialności za treść serwisów internetowych innych przedsiębiorstw lub osób, do których prowadzą odnośniki zamieszczone w niniejszym serwisie internetowym.
  • Firma R2 s.c. nie ma nic wspólnego z Formula One Licensing BV należącej do grupy Formula One Group, będącej jedynym właścicielem znaków handlowych F1, FORMULA ONE, FORMULA 1. Zostały one użyte jedynie w celach informacyjnych.
  • Znaki firmowe, towarowe i graficzne użyte są w niniejszym serwisie wyłącznie w celach informacyjnych, jako znaki zastrzeżone stanowią wyłączną własność tych firm lub instytucji.
Pomoc
Uwaga! Darmowa dostawa paczką priorytetową Poczty Polskiej na obszarze Polski przy płatności online i zakupach powyżej 400 zł